ISRACTIVE RUN CLUB

 

RUN CLUB & GROUP FITNESS CLASSES 

 

 

 

 

קבלו את המירב משיטת האימונים של ישראקטיב במסגרת חברתית כיפית ומעודדת. ישראקטיב מציעה מגוון קבוצות ריצה ואימוני כושר קבוצתיים שיעניקו לכם שילוב מושלם של פעילויות שישפרו את הכושר הכללי ויכולות התנועה שלכם.

אימוני כושר מקיפים שיעזרו לכם לפתח כוח ויכולות תנועה משופרות. שני סוגי האימונים, "Solid Foundations" ו-"Isractive Intense", מותאמים במיוחד כדי להעניק לכם את האלמנטים החשובים ביותר של תוכנית כושר עובדת ומוצלחת. 

"Solid Foundations" - כפי שמשתמע מהשם אימון זה יעניק לכם את כל הכלים הדרושים לשיפור כוח משולב ויכולות תנועה. תוך מיקוד בצורה וטכניקה תלמדו איך לשלוט בגוף שלכם בדרכים שלא הכרתם מעולם!

"Isractive Intense" - אימון אינטרוולים אינטנסיבי (High Intensity Interval Training) או'HIIT' בשיטה של ישראקטיב. לאחר שיפור היכולות שלכם ובניית יסודות מוצקים, האימון הזה ידחוף אתכם לרמה הבאה. במהלך השיעור תבצעו מגוון אימוני תנועה משולבים שיבחנו את גבולות הכוח והסיבולת שלכם. לא לבעלי לב חלש!

בנוסף, כשלוקחים בחשבון את אורח החיים ה'יושבני' יחד עם הניסיון שלנו עם מתאמנים שמתאמנים עצמאית, שהם בעלי נטייה לותר על אימוני מוביליות וגמישות כשהם מתאמנים לבד, אנחנו ממליצים מאד מאד לקחת חלק בסדנת "Stretch & Release".

ריצה היא אחת מהפעילויות הבסיסיות ביותר שלנו כבני אדם, ולכן בישראקטיב אנו לוקחים אותה מאוד ברצינות. אולי שמעתם טענות שריצה היא הפעילות הטובה ביותר או הקלה ביותר שתכניס אתכם לכושר, אבל בישראקטיב אנו דוגלים במנטרה ש"אתם צריכים להיות בכושר בשביל לרוץ".

 

אם המנטרה הזו כקו המנחה שלנו, אנו שמים דגש עצום על טכניקת ריצה ותפקוד לב-ריאה ולא סופרים את הקילומטרים בתקווה שבסוף הדרך הריצה שלכם תשתפר. בשיטה הזו תקבלו את היכולת לפתח ולשמר כוח ומהירות בצורה היעילה ביותר, תוך המנעות מהתלונות הנפוצות בקרב רצים מתחילים (לגבי בעיות/פציעות עקב, שוק, ברך, ירך או גב תחתון).

באמצעות השילוב שלנו בין אימוני טכניקה, אינטרוולים וריצה למרחקים, תוכלו לראות שיפור שבועי ועקבי ביכולות הריצה שלכם. כדי לשמור על גישה מאוזנת לאימונים אנו ממליצים שעבור כל אימון ריצה למרחקים שתשתתפו בו, תשתתפו באותו השבוע גם באימון אחד לפחות של טכניקה ו/או אינטרוולים. בנוסף, אנו ממליצים בכל תוקף לרצי ישראקטיב להשתתף באופן קבוע באימוני כוח Solid Foundations  כדי להעניק לכם את היסודות הכל כך נחוצים לכושר ולתנועה שלכם.

טכניקה - שילוב של אימון ותרגילים שישפרו את סגנון הריצה שלכם. תשפרו את היכולות שלכם בספיגת ופיתוח כוח בצורה היעילה ביותר, כדי לגרום לריצה שלכם להרגיש כאילו אתם עפים. איך מחזיקים את הראש? איך נושמים? מה עושים עם הידיים? אמורים להסתובב? כל השאלות הללו ורבות אחרות יקבלו מענה ויכולותיכם ישודרגו כהכנה לקראת הריצה שלכם החוצה לעולם.

אינטרוולים - פשוטו כמשמעו. האימון הזה הוא הטוב ביותר לשיפור סיבולת לב-ריאה. שפרו את ה-VO2max שלכם ואת יכולות המרת האנרגיה לכוח ותחושו שיפור עקבי ביכולת שלכם לרוץ יותר בקלות ולמשך זמן ארוך יותר כשתצאו לרוץ ברחובות. איך אנחנו עושים את זה? - בשביל הגיוון כל אימון יהיה שונה. כל פעם שתבואו לאימון תגלו!

ריצה למרחקים - זה הזמן שלכם להראות את היכולות שלכם. עם טכניקה מעולה וסיבולת מחוזקת תוכלו להנות מכל צעד וכל נשימה בזמן שאתם סופגים את הצלילים והמראות של תל אביב. עם מסלולי ריצה שמשתנים תדיר, תוכלו לבחון את היכולות החדשות שלכם בסביבה פתוחה וחדשה. ישראקטיב מציעה מסלולים קצרים יותר ובקצב עדין למתחילים, ומסלולים ארוכים יותר לאלו שרצים כבר זמן מה. אווירת קבוצה כיפית לצד הנחיית מאמן מקצועית מבטיחים שתחזרו הביתה מלאים באנדרופינים ומרוממים מהריצה!​

CLASS TIMETABLE

SATURDAY

FRIDAY

THURSDAY

WEDNESDAY

TUESDAY

MONDAY

SUNDAY

מה צריך לדעת?

 

זמן ומקום

זמני האימונים ומיקומם מפורטים בטבלת לו"ז האימונים (למעלה) ובאפליקציית ההרשמה לאימונים.

מומלץ להגיע 5 דקות לפני זמן תחילת האימון הנקוב. אנחנו לא מחכים לאף אחד - במיוחד כשיוצאים מנקודת המפגש לריצות למרחקים!

כל האימונים שלנו מתקיימים בחוץ וממוקמים בסביבת הצפון הישן של תל אביב. המיקומים עתידים להשתנות מעת לעת אבל נשתדל להישאר בעיקר בגבולות הבאים: לא יותר דרומה משדרות נורדאו, לא יותר צפונה מהגדה הצפונית של נהר הירקון, ולא יותר מזרחה מרחוב אבן גבירול. 

 

מה להביא?

לבוש ספורט המתאים לריצה.

נעליים - נעלי ריצה עמידות, מומלץ עם סוליה ניטרלית כדי לא להפריע לטכניקה שלכם.

מים

מגבת (לאימוני טכניקה ואינטרוולים בלבד).

 

כמה זה עולה?

299₪ / לחודש

  

לשם השוואה

  • השתתפות ב-2 אימונים בשבוע = 37.5 ש"ח / לאימון
  • השתתפות ב-3 אימונים בשבוע = 25 ש"ח / לאימון
  • השתתפות ב-4 אימונים בשבוע = 18 ש"ח / לאימון

 

 

אין לנו ספק שתסכימו שזו העסקה הכי טובה בעיר!

 

ההשתתפות מבוססת על הרשמה חודשית. התשלום בכרטיס אשראי בלבד. התשלום יבוצע בזמן ההרשמה (ויחושב בהתאם למועד ההרשמה באותו חודש) ולאחר מכן ב-5 לחודש (או יום העסקים הקרוב ביותר) בכל  תחילת חודש. תקופת המינימלית של מנוי בישראקטיב היא חודשיים מתאריך ביצוע המנוי.  אין עמלות הרשמה או ביטול. יש להגיש בקשות ביטול 30 יום מראש לפחות באמצעות הטופס האינטרנטי לבקשת ביטול. (לדוגמא, אם תבקשו לבטל ב-3 במאי או לפני כן, לא יגבו מכם כסף ב-5 ביוני להרשמה לחודש יוני. אולם אם תבקשו לבטל את ההרשמה ב-7 במאי, יגבו מכם כסף עבור הרשמת יוני והביטול לחודש יולי יתבצע אוטומטית.   

 

איך נרשמים לכל אימון? 

ההרשמה לאימונים היא קלה!  

פשוט השתמשו באפליקצית ישראקטיב, בה תוכלו לשריין את מקומכם! המקומות נשמרים על בסיס כל הקודם זוכה, לכן מומלץ להירשם בהקדם כדי לא להתאכזב. ההרשמה לאימון נסגרת ב-14:00 לאימונים מאוחר יותר באותו היום וב-20:00 לאימונים בבוקר לאחר מכן - ההרשמה לאחר שעות אלו עלולה לא להיות אפשרית). 

לביטול/שינוי ההרשמה, הכנסו לרשימת השיעורים באפליקציה ולחצו ' cancel'. (לתשומת לבכם לישראקטיב יש מדיניות של 3 ביטולי אימונים לכל היותר. אם נרשמתם לאימון ולא הגעתם בלי להודיע על כך מראש (לפחות שעה מראש) שלוש פעמים, ייאסר עליכם להירשם לאימון למשך שבועיים. מעט תכנון זמנים והתחשבות אחד בשני יעזרו לשמור על סטנדרטים גבוהים ויבטיחו שיעורים מתוכננים היטב לכל קהילת ישראקטיב). 

 

למה ישראקטיב ולא קבוצת ריצה או אימוני כושר אחרת? 

ישראקטיב מתבססת ומתמקדת בשיפור יכולות התנועה של הגוף ויעילותן. בעוד דבר זה עומד לנגד עינינו, תכניתנו בנויה ללוות אתכם בזהירות לכל אורך שלבי האימונים השונים תוך שיפור מתמיד לצד צמצום הסיכון להיפצע. אתם יכולים לקרוא יותר לגבי השיטה של רוב המאמן באתר הראשי של ישראקטיב.

 

איך משתתפים? 

צרו עמנו קשר כאן (למטה) או התקשרו / שלחו הודעה בוואטסאפ למספר 0542951511 לקבלת מידע נוסף והרשמה.

SAVE MY SPACE

השתמשו במערכת ההרשמה שלמטה כדי להירשם לאימונים בזמנים שאתם רוצים.

 

(הערה - במידה ועדיין לא נרשמתם וסיפקתם את פרטיכם לישראקטיב לא תורשו להשתתף באימונים - צרו עמנו קשר כאן כדי להירשם)

RUNNING

STRENGTH & CONDITIONING

  DISTANCE RUN Levels       -- Beginners - 2-4km -- | -- Intermediates - 4-8km -- | -- Advanced - 8-12km --

אימון נסיון חינם - לשמור מקום צרו קשר פה

הערה- המערכת הנ"ל הינה מערכת השיעורים הנוכחית שלנו. המערכת המעודכנת עבור כל שבוע מופיעה באפליקצית ההרשמה של ישראקטיב.​

Stretch & Release - חשוב לנו שתדעו - זה לא יוגה!! בואו ללמוד את הדרך הבטוחה ביותר לשפר את הגמישות ואת טווחי התנועה, ושחרור שרירים קצרים או רקמות פיברוטיות שגורמות לתחושת כאב ואי-נוחות לעיתים בשריר. בעוד שתכניות אחרות לרוב מדלגות על טכניקת שחרור השרירים ומעודדות שימוש מסוכן בעידוד היפר-מוביליות, בישראקטיב, שיעורי המתיחות שלנו מתמקדים ביסודות של מתיחה והארכת שריר בריאה, טווח תנועה פרופורציונאלי שיספק תנועה פונקציונאלית שתסייע להגברת יעילות השריר בזמן מאמץ, הארכתו והפחתת הכאב בעת המאמץ.​

Namal (Kikar Plumer)

Gil M

19.30

DISTANCE RUN

(beginners)

19.30

SOLID FOUNDATIONS

Namal (Kikar Plumer)

Gil M

Namal (Kikar Plumer)

Gil M

20.30

DISTANCE RUN

(INTERMEDIATE)

Independence Park (Sderot Nordau)

Rob B

19.30

ISRACTIVE

INTENSE

Namal (Kikar Plumer)

???

18.30

ISRACTIVE

INTENSE

Park Hayarkon (Ussishkin 64)

Rob B

19.15

SOLID FOUNDATIONS

Park Hayarkon (Ussishkin 64)

Rob B

18.30

ISRACTIVE

INTENSE

Park Hayarkon (Ussishkin 64)

???

18.30

SOLID FOUNDATIONS

Park Hayarkon (Ussishkin 64)

???

19.30

DISTANCE RUN

(ADVANCED)

Independence Park (Sderot Nordau)

Rob B

18.30

SOLID FOUNDATIONS

Namal (Kikar Plumer)

Rob B

9.00

RUNNING TECHNIQUE

Bavli St.(Park Hayarkon)

Gil M

19.30

DISTANCE RUN

(beginners)

Bavli St.(Park Hayarkon)

Gil M

20.30

DISTANCE RUN

(beginners)

Namal (Kikar Plumar)

Rob B

09.50

STRETCH & RELEASE

Independence Park (Sderot Nordau)

Rob B​

20.15

RUNNING TECHNIQUE

Contact Us

ISRACTIVE

 

Send  

Thank You!

Your message has been successfully sent.

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

SEND A MESSAGE

TRAINING LOCATIONS

ישראקטיב ממוקמת באזור הצפון הישן של תל אביב. אימונים אישיים נערכים בדרך כלל במועדון הכושר "קולנוע פאר" ומידי פעם במקומות פרטים ראויים אחרים. במידת האפשר, האימונים יכולים להתקיים בחוץ - בפארק הירקון.

הלוקיישאנים של האימוניים הקבוצתיים וריצות מפורסמים בלו׳ז המעודכן ובאפליציית הרשמה.

 

טל:       0542951511

 מייל:  info@isractive.net