איך דן הצליח לעשות את זה נכון!

 

 מה הופך אתכם למתאמנים מוצלחים?

This is a mockup. Publish to view how it will appear live.

ראו הוזהרתם - הבלוג הזה הולך להיות מעט בוטה, אבל אתם חייבים להבין שהוא בא ישירות מהלב. אחרי שנים רבות בהן אימנתי מגוון לקוחות בעלי קשת רחבה של מטרות וצרכים שונים, חוויתי את אותו הדפוס בקרב כולם, דפוס שמפריד בין אלו שמצליחים לבין אלו שלא. לכן אני רוצה לחלוק אתכם כמה דוגמאות לצד מספר קווים מנחים שיעזרו לכם להיות במקום הטוב ביותר מבחינה תודעתית ומבחינת גישה לאימונים כדי להניב תוצאות משמעותיות בקצב הנכון.

 

הבחור שמתקשר אליך לפני פגישת ייעוץ ראשונית וכבר החליט מראש שתוך שישה שבועות הולך להיות לו את הגוף/היכולות שהוא חולם עליהם.

טעות! - אתם חייבים לפנות לאימונים שלכם עם ראש פתוח. המטרה של פגישת הייעוץ הראשונית היא לאפשר למאמן שלכם להעריך מה היכולות הנוכחיות שלכם, ואפילו יותר חשוב - להעריך מה החולשות והחסרונות שלכם, כדי לתכנן תכנית שתיצור את הגרסה הטובה ביותר שלכם. חשוב לזכור שאולי זה אפשרי למהר להשיג את היעדים שלכם, אבל הדבר עלול לשים אתכם במסלול בטוח להיפצע כתוצאה מחוסר יציבות או הרגלי תנועה לא נכונים. בעוד ישנן "מיני-מטרות" שניתן להשלים במהירות תוך כדי אימון, אתם חייבים להיות מוכנים למסע הארוך של אימונים חוזרים ונשנים על פני תקופה של כמה חודשים (או אפילו שנים) כדי שגופכם יפנים את ההרגלים הטובים ביותר ויפתח חוזק ודפוסי תנועה יעילים לכל החיים.

 

הבחורה שמחפשת את גימיק הכושר האופנתי והעכשווי ביותר או אימון קסם שיכניס אותה לכושר.

טעות! - ישנם צעצועי כושר רבים בשוק. TRX, שקי חול, משקולות, קטלבל, מכונות, סרף-סט, סאפלס, סאפ מים, (אני מעז לאמר קרוספיט), וכו' וכו'. האמת היא שבאמצעות כל השיטות הללו, וכן שיטות רבות אחרות, ניתן להשיג חלק או את כל המטרות שלכם. הגישה הנכונה היא לשלב מגוון רחב של טכניקות ואביזרים כדי ליצור בסיס פיזי ונפשי חזק שיעניק לכם אימונים אפקטיביים ויכולות תנועה יעילות. כשמתחילים (או יוצרים) תוכנית אימונים, אתם צריכים להיות מרוכזים בשיפור יכולות התנועה שלכם (בין אם זה ניידות, כוח משולב או דפוסים טבעיים) באמצעות כל סוג ציוד הנגיש לכם ו/או אפילו רק משקל הגוף שלכם. באמצעות גישה זו תוכלו להיות בטוחים שתחוו שיפור בכושר הגופני הכללי שלכם כתוצר לוואי של יכולתכם לנוע נכון ולסבול מאמץ.

 

הבחור שלא מקשיב!

הייתם מאמינים? אכן כן זה לא מקרה נדיר. כמאמן אני עובד קשה עם כל לקוח ולקוח כדי למצוא את שיטת האימון שהכי מתאימה לו. כמובן שזה כולל את הבחירה הנכונה ביותר של אימוני כושר, אבל אפילו יותר חשוב למצוא את השפה המשותפת הנכונה, והמשפטים הנכונים שגורמים ללקוח לבצע את השינויים הנכונים בהרגלי התנועה שלו.  אולם קורה לעתים תכופות שאני עוקב אחר העיניים של הלקוחות שלי כשאני מדריך אותם בעת שהם "נקרעים" על תנועה מסוימת ואני רואה עליהם שהם מרוכזים במשהו אחר לחלוטין (וכתוצאה מכך הם לא מתקנים או משפרים את התנועות שלהם כלל!). אם אתם מסוג האנשים שדעתם מוסחת בקלות אז תתאמצו כמיטב יכולתכם לא להסתכל על דברים שמגרים את חושיכם, הימנעו מלהתאמן באזורים רועשים, ותשימו את הטלפון שלכם על שקט! עניין זה חשוב באותה המידה כשאתם מתאמנים עם מאמן וכשאתם מתאמנים לבד. תשימו את עצמכם בסביבה שתתמוך ותאפשר אימון מרוכז ואפקטיבי.

 

הבחור או הבחורה שחושבים שהם מבינים בתזונה אבל בכל זאת לא יורדים במשקל.

כנראה הנקודה הכי חשובה בכל הפוסט הזה. אוכל הוא גם התרופה שלנו וגם האויב שלנו, ואם אתם לא אוכלים נכון, אתם עלולים לעצור את ההתקדמות שלכם או אפילו להתחיל בנסיגה. כמאמן שמתרכז ביעילות תנועות הגוף, אין לי איזשהו עניין מיוחד בקידום תרבות היופי שקשורה לאימוני כושר. שרירי בטן בולטים, חלק אחורי מחוטב או שרירי ידיים שמותחים את שרוולי החולצה, לא בהכרח מצביעים על בריאות או יכולת גופנית משופרת ובשיטות האימון הגופני המיושנות אתם עלולים להיות בסיכון להיפצע או שהתנועות שלכם לא יעילות. ובכל זאת, מבנה גוף אתלטי / רזה שנראה טוב עשוי להיות תוצר של בן אדם בריא ובכושר, כך שאסור להתעלם מהאלמנטים הקשורים ליכולות הללו. לכן אם יש לכם רצון להשיל משקל, וזה לא קורה, תתייעצו עם תזונאי מנוסה - ותעקבו אחר ההמלצות שלו במדויק. יכול להיות שאתם כבר חושבים שאתם אוכלים מעט, או בריא, אבל בדרך כלל מספר קטן של טעויות פשוטות או אי-הבנות עלולות למנוע מכם לחוות שינוי גופני כלשהו למרות ניסיונותיכם העיקשים.

 

ולסיום ברצוני להציג את דן… דן בא אליי לאחר הצלחות קודמות בהורדת משקל בחיים קודמים ואז נסיגה משמעותית חזרה למשקלו הקודם. תוך שילוב בין פחד מפציעות חוזרות ודאגה מאיבוד הריכוז לאורך הדרך, הפעם הייתה הפעם שדן יעשה את זה כמו שצריך.

 

עם ראש פתוח, טלפון על שקט, הרבה זיעה, עמל ומאמץ, וכן פגישות קבועות עם תזונאי מומלץ, דן נצמד לכל רכיב בתוכנית האימונים שלו והתחיל לראות תוצאות באופן מיידי. כמובן שהיו אתגרים שבחנו את כוח הרצון שלו לכל אורך הדרך, אבל מיקוד בהתקדמות היומיומית שלו עזר לשמור אותו במסלול לקראת ההצלחה והמטרה הבאה שלו.

 

בתמונה דן הוריד 30 ק"ג (על פני 5-6 חודשים), שיפר את היציבה שלו, השיב והטמיע יסודות תנועה איתנים, נמנע מפציעות, והשתלט על התזונה שלו לרמה שניתן אך ורק להעריך ולהעריץ. מאז מועד הצילום, דן השיל 5 ק"ג נוספים והוא ממשיך במלוא המרץ לקראת משקל היעד האידאלי שלו.

 

אז עם הטיפים הללו בראשכם (וראיות ברורות שהם עובדים!), צאו לחדר הכושר או תתקשרו למאמן שלכם, ומעכשיו תהפכו את אימוני הכושר שלכם ליעילים ביותר ולמספקים ביותר שהם יכולים להיות.

 

תמשיך בעבודה המדהימה שלך דן!

 

 

פוסט זה תורגם מהבלוג בשפה האנגלית של ישראקטיב. לחצו כאן כדי לקרוא את הפוסט המקורי

Contact Us

ISRACTIVE

 

Send  

Thank You!

Your message has been successfully sent.

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

SEND A MESSAGE

TRAINING LOCATIONS

ישראקטיב ממוקמת באזור הצפון הישן של תל אביב. אימונים אישיים נערכים בדרך כלל במועדון הכושר "קולנוע פאר" ומידי פעם במקומות פרטים ראויים אחרים. במידת האפשר, האימונים יכולים להתקיים בחוץ - בפארק הירקון.

הלוקיישאנים של האימוניים הקבוצתיים וריצות מפורסמים בלו׳ז המעודכן ובאפליציית הרשמה.

 

טל:       0542951511

 מייל:  info@isractive.net