** קורס ישראקטיב למודעות ותיקון היציבה​ **

ישראקטיב מציעה קורס למודעות ותיקון היציב שיהפוך אתכם מנרפים ליציבים ויעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי לשפר ולתחזק את היסודות המבניים שלכם.

איך דן הצליח לעשות את זה נכון!

מה הופך אתכם למתאמנים מוצלחים?

מרוץ לילה 10 ק"מ תל אביב 31.10.2017 עם ישראקטיב

האם 2017 הולכת להיות השנה שבה תתגברו על כל המכשולים הנפשיים והגופניים שלכם ותשיגו רמת כושר גופני וסיבולת כמו שמעולם לא הייתה לכם קודם?כהכנה למרוץ הלילה השנתי של תל אביב, ישראקטיב מציעה להקים אתכם מהספה ולהכין אתכם לריצת 10 ק"מ באמצעות תוכנית אימונים המותאמת במיוחד למתעמלים מתחילים בריצה (או באימוני כושר באופן כללי). בואו להתאמן איתנו ותלמדו איך להפוך את טכניקת הריצה שלכם למושלמת ובאותו הזמן תביאו את הכוח הגופני והסיבולת שלכם לרמות אחרות לגמרי. קבוצת הריצה שלנו תעניק לכם מוטיבציה, מחויבות והתמדה באווירה כיפית וחברית, מה שיבטיח שיהיו לכם את כל היכולות הדרושות להצלחה. התוכנית תחל ביולי 2017 (02.07.17) ובמשך 4 חודשים תלווה אתכם באופן צמוד באימוניכם לקראת השתתפותכם במרוץ הלילה השנתי של תל אביב ב-31 לאוקטובר 2017. בנוסף להקניית טכניקת ריצה טובה ונכונה, ועזרה בשיפור הכושר הכללי שלכם,  ילוו אתכם באופן אישי לכל אורך תהליך האימונים וההכנה, דבר אשר יבטיח שיפור תמידי ליכולות שלכם לצד הפחתה משמעותית של הסיכון לפציעות, המתרחשות לעתים תכופות כאשר מתאמנים לבד. מהם זמני האימונים והמיקום? התוכנית כוללת 3 אימונים בשבוע - ראשון בערב 19:30שלישי בערב 19:30שישי בבוקר 9:00  התוכנית תשלב אימוני טכניקת ריצה וכושר גופני לצד אינטרוולים ואימוני סיבולת, ובנוסף כמובן אימוני ריצה למרחקים בהם נבחן את כל העבודה הגופנית שאנו עושים במהלך האימונים. בעוד הימים והשעות בשבוע בהן נתאמן לא ישתנו, סוגי האימונים (טכניקה, אינטרוולים וריצה למרחק) ישתנו בתכיפות לכל אורך התוכנית. דבר זה יאפשר גם לאלו שלא יכולים להגיע לכל שלושת המפגשים כל שבוע עדיין להשתפר בכל תחומי האימונים הנחוצים למירוץ. באופן דומה, נקודת המפגש תשתנה מאימון לאימון, אבל תמיד תהיה באיזור הצפון הישן בתל אביב. המיקומים המדויקים ישלחו בוואטסאפ לפני מועד המפגש עצמו. (בדרך כלל המיקום נבחר לפני תחילת השבוע, אך עשוי להשתנות לפעמים). כמה זה עולה?400 ש"ח / חודש = 33 ש"ח / מפגש ישנה דרישה להתחייבות מראש לכל תקופת ארבעת החודשים של התוכנית ללא החזרים כספיים לאחר הרשמה, אולם ניתן לחלק את התשלום לתשלומים חודשיים. ניתן לשלם בכרטיס אשראי. הנרשמים לאחר התחלת התוכנית מתחייבים לכל הזמן הנותר. (הערה: המחיר הנקוב למעלה הינו לתוכנית האימונים בלבד. להרשמה למירוץ הלילה עצמו לחצו כאן .)   מה להביא? לבוש ספורט המתאים לריצה נעליים - נעלי ריצה עמידות, מומלץ עם סוליה ניטרלית כדי לא להפריע לטכניקה שלכם מים מגבת (לאימוני טכניקה ואינטרוולים בלבד) למה ישראקטיב ולא קבוצת ריצה אחרת? ישראקטיב מתבססת ומתמקדת בשיפור יכולות התנועה של הגוף ויעילותן. בעוד דבר זה עומד לנגד עינינו, תכניתנו בנויה ללוות אתכם בזהירות לכל אורך שלבי האימונים השונים תוך שיפור מתמיד לצד צמצום הסיכון להיפצע. אתם יכולים לקרוא יותר לגבי השיטה של רוב המאמן באתר הראשי של ישראקטיב. איך נרשמים? צרו עמנו קשר כאן (למטה) או התקשרו / שלחו הודעה בוואטסאפ למספר 0542951511 לקבלת מידע נוסף והרשמה. (הערה: מספר המשתתפים מוגבל ל-20, מומלץ להירשם מוקדם). פוסט זה תורגם מהבלוג בשפה האנגלית של ישראקטיב. לחצו כאן כדי לקרוא את הפוסט המקורי

...
...

This is a mockup. Publish to view how it will appear live.

Contact Us

ISRACTIVE

 

Send  

Thank You!

Your message has been successfully sent.

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

SEND A MESSAGE

TRAINING LOCATIONS

ישראקטיב ממוקמת באזור הצפון הישן של תל אביב. אימונים אישיים נערכים בדרך כלל במועדון הכושר "קולנוע פאר" ומידי פעם במקומות פרטים ראויים אחרים. במידת האפשר, האימונים יכולים להתקיים בחוץ - בפארק הירקון.

הלוקיישאנים של האימוניים הקבוצתיים וריצות מפורסמים בלו׳ז המעודכן ובאפליציית הרשמה.

 

טל:       0542951511

 מייל:  info@isractive.net