TRAINING FOR HUMANS

שיטת כושר הוליסטית המאפשרת לכם לנוע בטבעיות 

להרגיש בריא, לתקן הליקויים שלכם, לטפל כאב, להתחזק, להגדיל את הכושר הגופני והזריזות שלכם ולהראות נפלא. מי לא היה רוצה בזה?

THE TRAINING SYSTEM

קונספט אימון ישראקטיב מחולק ל 5 שלבים מוגדרים וברורים. על מנת לנוע ולתפקד בדרך היעילה ביותר, חשוב שהמתאמנים ישלימו כל שלב ויצברו מיומנות בטכניקה שלו עד לכדי שלמות, לפני התקדמות לשלב הבא.

 

קרא עוד על שלבי האימון להלן

הקונספט 'Training for humans' ממקד מחדש את 'האימון הפונקציונאלי' לתכנית כושר אשר מוציאה מהמתאמן את מיטב התנועה האפשרית, הסיבולת, יכולות הכוח המשולבות שלו והביצועים שלו. כל זה יושג ע"י למידה מחודשת ונכונה של תנועות ותנוחות בפעילות הביו- מכאנית של המתאמן, באמצעות מגוון של תרגילים מתקנים ורוטינות תנועה רבת-מישורים.

ABOUT ROB

"...מורה הוא רק מי שחוזר עבורכם על מידע אותו הוא שמע בעצמו בעבר. מאמן יודע איך למצוא את הדרך הטובה ביותר לגרום למתאמנים שלו להתפתח עם המידע הזה. עבור כל לקוח שיטת האימון הזו ייחודית. תנו לי לאמן אתכם ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להדריך אתכם כדי להוציא המקסימום שבכם..."

 

סבלנות והתמדה מביאים לביצועים מושלמים

               

 

TRAINING TIPS

FUNCTION

שקלו אם בחירת האימון הספציפי שלכם הולכת לעזור לכם לשפר את הפונקציה העיקרית של שיפור התנועה והתזוזה שלכם. אם לא, שאלו האם האימון יכול לעכב את ההתקדמות שלכם ואם הוא בכלל הכרחי.

MECHANICS

שקלו אם בחירת האימון הספציפי שלכם הולכת לעזור לכם לשפר את הפונקציה העיקרית של שיפור התנועה והתזוזה שלכם. אם לא, שאלו האם האימון יכול לעכב את ההתקדמות שלכם ואם הוא בכלל הכרחי.

VOLUME

מנעו יצירת ליקויים חדשים על ידי שמירה על רקמות שריר (פאציה) ותרגילי גמישות באמצעות עיסוי וטכניקות של מתיחות שונות.

FASCIA

מנעו יצירת ליקויים חדשים על ידי שמירה על רקמות שריר (פאציה) ותרגילי גמישות באמצעות עיסוי וטכניקות של מתיחות שונות.

PRECISION

השקעת 20 דקות בתרגול של ביצוע תרגיל באופן מדויק תעזור לכם להתקדם מהר יותר מאשר לבצע במשך שעתיים אימון קשה ומורכב בצורה שאינה טובה. 

POSITION, Precision

Accuracy bringing  excellency 

THE KETTLEBELL

Simplicity at its best

 RHYTHMIC rotation

... and cognitive coordination 

MULTI PLANAR MOVEMENT

Putting the function back into training

 

STABILITY, STAMINA

Solid foundations for applicable strength

POSTURAL PERFECTION

aiding strength and movement abilities whilst preventing injuries

Effortless Energy

Gait cycle efficiency

ALL IN ONE

combining all elements of fitness and human efficiency into one exercise

TRAINEE   Testimonials

הציצו לתוך סגנונות האימון השונים של ישראקטיב בגלריית התמונות

 

'אם זה נראה כאילו אתה לא מתאמץ- סימן שאתה עושה משהו נכון'

FLAWLESS fundementals

for power and performance

מטרתה האידיאולוגית של שיטת אימון הכושר ISRACTIVE מפנה את תשומת הלב לשיטת אימון בדרך הנכונה, שנשכחה עם הזמן. כפי ששמה מרמז, בראש ובראשונה השיטה מתעסקת בכושר, בריאות, שיפור ויעילות התנועה. שיטות ישנות ומסורתיות נכשלות אצל חובבי כושר וספורטאים כאחד בכך שהם מזיקות להם וגורמות להם לפציעות פיזיות יותר מאשר גורמות להם להשתפר ולהתחזק.

בכל ילדותי בבריטניה ומאז ומתמיד הייתי אדם אקטיבי והרביתי בפעילות גופנית. חיי שילבו שחייה, רכיבה על אופניים, ריצה, טיפוס וקפיצה בכל מה שניכר בדרכי. בגיל צעיר, דפוסי תנועה טבעיים, זריזות והיכולת לנוע בחופשיות ובקלות היו חלק אורגני ממני. לאחר שהוסמכתי כמאמן אישי במכון וינגייט לספורט בארץ והתחלתי את צעדיי הראשונים בתחום הכושר הגופני, הבנתי מייד כי יש בעיה חמורה באופן בו תוכניות הכושר המסורתיות מתנהלות. בהתייחס להשכלתי בעבר בתחום האנטומיה של גוף האדם בדגש על מדעי התנועה האנושית- קינסיולוגיה, התחלתי להבין כי היפרטרופיה (הגדלה של תאי השריר) באמצעות בידודו של השריר נלמדת בדגש על היותה המטרה העיקרית עבור הלוקחים חלק בכל תוכנית אימונים. עם זאת, יש לזכור שרב המתאמנים בחדרי כושר והמתאמנים אצל מאמנים אישיים, מבצעים את התכניות הנבנות להם ואינם מתקנים את הליקויים שלהם, אלא רק מתמקדים ב"להיות גדולים יותר". צפיתי במתאמנים בעלי ליקויים של המאה ה -21 שמתחילים להתאמן אחרי חוסר פעילות גופנית קיצונית ואז נפצעים בשל שיטות האימון המיושנות עליהם אני מדבר. מנקודה זו החלטתי מיידית שהדרך היחידה לעזור לאנשים להשיג גוף בריא, יעיל ופונקציונאלי- היא לבנות מערכת הכשרה שתאפשר להם להשיג את דפוסי התנועה הטבעיים אשר עזרו לי להישאר בכושר מעולה: מסוגלות, זריזות, חוזק ויעילות.

ISRACTIVE BLOG

** קורס ישראקטיב למודעות ותיקון היציבה​ **

ישראקטיב מציעה קורס למודעות ותיקון היציב שיהפוך אתכם מנרפים ליציבים ויעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים כדי לשפר ולתחזק את היסודות המבניים שלכם.

איך דן הצליח לעשות את זה נכון!

מה הופך אתכם למתאמנים מוצלחים?

מרוץ לילה 10 ק"מ תל אביב 31.10.2017 עם ישראקטיב

האם 2017 הולכת להיות השנה שבה תתגברו על כל המכשולים הנפשיים והגופניים שלכם ותשיגו רמת כושר גופני וסיבולת כמו שמעולם לא הייתה לכם קודם?כהכנה למרוץ הלילה השנתי של תל אביב, ישראקטיב מציעה להקים אתכם מהספה ולהכין אתכם לריצת 10 ק"מ באמצעות תוכנית אימונים המותאמת במיוחד למתעמלים מתחילים בריצה (או באימוני כושר באופן כללי). בואו להתאמן איתנו ותלמדו איך להפוך את טכניקת הריצה שלכם למושלמת ובאותו הזמן תביאו את הכוח הגופני והסיבולת שלכם לרמות אחרות לגמרי. קבוצת הריצה שלנו תעניק לכם מוטיבציה, מחויבות והתמדה באווירה כיפית וחברית, מה שיבטיח שיהיו לכם את כל היכולות הדרושות להצלחה. התוכנית תחל ביולי 2017 (02.07.17) ובמשך 4 חודשים תלווה אתכם באופן צמוד באימוניכם לקראת השתתפותכם במרוץ הלילה השנתי של תל אביב ב-31 לאוקטובר 2017. בנוסף להקניית טכניקת ריצה טובה ונכונה, ועזרה בשיפור הכושר הכללי שלכם,  ילוו אתכם באופן אישי לכל אורך תהליך האימונים וההכנה, דבר אשר יבטיח שיפור תמידי ליכולות שלכם לצד הפחתה משמעותית של הסיכון לפציעות, המתרחשות לעתים תכופות כאשר מתאמנים לבד. מהם זמני האימונים והמיקום? התוכנית כוללת 3 אימונים בשבוע - ראשון בערב 19:30שלישי בערב 19:30שישי בבוקר 9:00  התוכנית תשלב אימוני טכניקת ריצה וכושר גופני לצד אינטרוולים ואימוני סיבולת, ובנוסף כמובן אימוני ריצה למרחקים בהם נבחן את כל העבודה הגופנית שאנו עושים במהלך האימונים. בעוד הימים והשעות בשבוע בהן נתאמן לא ישתנו, סוגי האימונים (טכניקה, אינטרוולים וריצה למרחק) ישתנו בתכיפות לכל אורך התוכנית. דבר זה יאפשר גם לאלו שלא יכולים להגיע לכל שלושת המפגשים כל שבוע עדיין להשתפר בכל תחומי האימונים הנחוצים למירוץ. באופן דומה, נקודת המפגש תשתנה מאימון לאימון, אבל תמיד תהיה באיזור הצפון הישן בתל אביב. המיקומים המדויקים ישלחו בוואטסאפ לפני מועד המפגש עצמו. (בדרך כלל המיקום נבחר לפני תחילת השבוע, אך עשוי להשתנות לפעמים). כמה זה עולה?400 ש"ח / חודש = 33 ש"ח / מפגש ישנה דרישה להתחייבות מראש לכל תקופת ארבעת החודשים של התוכנית ללא החזרים כספיים לאחר הרשמה, אולם ניתן לחלק את התשלום לתשלומים חודשיים. ניתן לשלם בכרטיס אשראי. הנרשמים לאחר התחלת התוכנית מתחייבים לכל הזמן הנותר. (הערה: המחיר הנקוב למעלה הינו לתוכנית האימונים בלבד. להרשמה למירוץ הלילה עצמו לחצו כאן .)   מה להביא? לבוש ספורט המתאים לריצה נעליים - נעלי ריצה עמידות, מומלץ עם סוליה ניטרלית כדי לא להפריע לטכניקה שלכם מים מגבת (לאימוני טכניקה ואינטרוולים בלבד) למה ישראקטיב ולא קבוצת ריצה אחרת? ישראקטיב מתבססת ומתמקדת בשיפור יכולות התנועה של הגוף ויעילותן. בעוד דבר זה עומד לנגד עינינו, תכניתנו בנויה ללוות אתכם בזהירות לכל אורך שלבי האימונים השונים תוך שיפור מתמיד לצד צמצום הסיכון להיפצע. אתם יכולים לקרוא יותר לגבי השיטה של רוב המאמן באתר הראשי של ישראקטיב. איך נרשמים? צרו עמנו קשר כאן (למטה) או התקשרו / שלחו הודעה בוואטסאפ למספר 0542951511 לקבלת מידע נוסף והרשמה. (הערה: מספר המשתתפים מוגבל ל-20, מומלץ להירשם מוקדם). פוסט זה תורגם מהבלוג בשפה האנגלית של ישראקטיב. לחצו כאן כדי לקרוא את הפוסט המקורי

...
...

 

הדרכה בהתאם לרמת הכושר האישית, עבור אלו הרוצים להיות במיטבם, לשקם את גופם, להחלים מפציעות ולשפר את איכות חייהם.

דחיפה לשיפור הסיבולת

STAGE 5

דחיפה לשיפור הסיבולת

STAGE 4

מעבר למימדי תנועה מרובים ותכנון של שילוב תנועות מרובות בו זמנית

STAGE 3

תנועה סיבובית של הגוף (rotation), התנגדות (anti rotation), ודפוס הליכה (gait cycle)

STAGE 2

Stage 1

אנליזה ותיקון

Contact Us

ISRACTIVE

 

Send  

Thank You!

Your message has been successfully sent.

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

SEND A MESSAGE

TRAINING LOCATIONS

ישראקטיב ממוקמת באזור הצפון הישן של תל אביב. אימונים אישיים נערכים בדרך כלל במועדון הכושר "קולנוע פאר" ומידי פעם במקומות פרטים ראויים אחרים. במידת האפשר, האימונים יכולים להתקיים בחוץ - בפארק הירקון.

הלוקיישאנים של האימוניים הקבוצתיים וריצות מפורסמים בלו׳ז המעודכן ובאפליציית הרשמה.

 

טל:       0542951511

 מייל:  info@isractive.net